KONTAKT

BASTA K&J
 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ 
ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

NIP 5472227765
REGON 520272291
 

ADRES

CENTRALA BIELSKO BIAŁA
Ul. Stefana Batorego 12A 
43-300 Bielsko-Biała
ODDZIAŁ DĄBROWA GÓRNICZA
 Ul. Stanisława Wyspiańskiego 1C
 41-300 Dąbrowa Górnicza
Godziny otwarcia: Pon-Pt 7:00 - 15:00

Telefon - Bielsko Biała
502 749 644,
 (33) 811-55-86, (33) 811-55-85 

 

 

EMAIL
jfrancuz@basta-kj.pl 
 lkaczor@basta-kj.pl

 

Telefon - Dąbrowa Górnicza
508 148 719,
(32) 261-30-00, 503 174 260

 

 

DZIAŁ HANDLOWY

Kierownik centrali Bielsko Biała
Joanna Mirek-Francuz
 e-mail: jfrancuz@basta-kj.pl
 tel: 502 749 644

 

 

Kierownik sprzedaży centrali Bielsko Biała
Iwona Półtorak-Olma
 e-mail: iolma@basta-kj.pl 
 tel: 535 730 550

 

Handlowiec centrali Bielsko Biała
Agnieszka Olearczyk
 e-mail: aolearczyk@basta-kj.pl
 tel: 502 749 644

 

 

Specjalista ds. sprzedaży centrali 
Bielsko Biała
Anna Fabian
 e-mail: afabian@basta-kj.pl
 tel: 730 133 550

 

 

Kierownik oddziału Dąbrowa Górnicza
Łukasz Kaczor
e-mail: lkaczor@basta-kj.pl
tel: 508 148 719


 

Młodszy specjalista ds. sprzedaży oddziału Dąbrowa Górnicza
Michał Marciniak
e-mail:
mmarciniak@basta-kj.pl
tel: 503 174 260

 

 

Młodszy specjalista ds. sprzedaży oddziału Dąbrowa Górnicza
Gabriela Biernat-Gwiżdż

e-mail: ggwizdz@basta-kj.pl
tel: 731 140 550

 

 

Teren

 

Przedstawiciel Handlowy
Paweł Staszczak

e-mail:
pstaszczak@basta-kj.pl
tel: 731 170 550


 

 

NASZE SOCIAL MEDIA

MAPKA DOJAZDU


Szukaj