O FIRMIE

BASTA K&J

Firma Basta jest dystrybutorem systemów aluminiowych, stalowych oraz akcesoriów do PCV. Nasza oferta jest skierowana przede wszystkim dla producentów stolarki okiennej. Do współpracy zapraszamy również architektów. Nasz doświadczony zespół pomoże w realizacji zamówienia. Posiadamy w swojej ofercie całą gamę okuć do stolarki budowlanej.

HISTORIA

Spółka "BASTA K&J" powołana w 2021 roku, jest sukcesorem firmy PPHU "BASTA" która rozpoczęła działalność w 1994 roku jako hurtownia wyrobów gumowych produkcji Stomil Sanok. W 1996 roku ofertę uzupełniono o profile aluminiowe BPT 60-FEAL produkcji ZML Kęty. Obecnie jesteśmy dystrybutorem systemów aluminiowych ALUPROF S.A. oraz systemów stalowych Forster, które stanowią doskonałe narzędzie kształtowania współczesnej architektury i realizacji śmiałych wizji projektantów.

Firma posiada dwa oddziały - w Bielsku-Białej, gdzie mieści się centrala firmy oraz w Dąbrowie Górniczej. Zespół stanowią doświadczeni konsultanci z dziedziny konstrukcji systemów aluminiowych, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży, w zakresie doradztwa i wsparcia serwisowego. Stale podnosimy swoje kwalifikacje rozwijając umiejętności poprzez uczestnictwo w branżowych kursach i szkoleniach.

Będąc partnerem ALUPROF, PPHU "BASTA" została w 2010 roku wyróżniona w kategorii skuteczna dystrybucja systemów aluminiowych.

MISJA

Celem firmy jest zapewnienie kompleksowej obsługi firm produkujących stolarkę aluminiową, a także dostarczanie części zamiennych i akcesoriów do użytkowanych wyrobów aluminiowych.

CERTYFIKATY

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynkowym PPHU "BASTA" stale poprawiała jakość świadczonych usług. W lipcu 2009 roku po przeprowadzonym audycie i bardzo wysokiej ocenie wdrożonego systemu, Polski Rejestr Statków przyznał nam Certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością (SZJ) z normą ISO 9001:2015. BASTA K&J kontynuuje tradycję ustawicznego podnoszenia jakości swoich usług. W chwili obecnej nasz SZJ oparty jest na rozwiązaniach CRM.

NASI DOSTAWCYZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Szukaj